Konsultācijas karjeras un personīgās izaugsmes jautājumos: PeRtipo.lv     

 
                       
   

 

Lielvārdes josta Rūnas - dievu numeroloģija! Brīvības piemineklis! Maiju zināšanas! Auseklis

Brīvības piemineklis!
 

Tonāli un zvaigznes


Tāpat kā Auseklis, arī zvaigžņu matrica attēlo no četrām debess pusēm nākošas enerģijas. Trīs ir enerģijas (austrumu, ziemeļu un rietumu) vienmēr atrodas darbības fāzē. 4-tā dienvidu enerģija ir pasīva. Tā pārstāv magnētisma un gravitācijas principus, kas saista kopā pasauli. Tā ir pasaules sirds un dvēsele. Austrumu, ziemeļu un rietumu enerģijas kopsaucējs.

Simbolisko šo zvaigžņu izvērsumu mēs varam skatīt Rīgas centrā uz pieminekļa. Kārlis Zāle veidoja Mildu, kas simboliski tur savās rokās Latgali, Vidzemi un Kurzemi. Pati Jaunava simbolizē Zemgali un Latvju valsts vienotības principu. Bet ko patiesībā ir attēlojis dižais mākslinieks? Vai viņš nav atveidojis universālo Dievieti, Debesu Māti, kura saslēdz vienkopus 3 metafiziskos Visuma principus. Vai tā nav tā pati Senēģiptiešu gudrības dieve Izīda, kas tur debesu velvi?

Vai šī pieminekļa atrašanās Latvijas galvaspilsētas centrā ir nejauša? Varbūt tā norāda uz zemi, kur jāmeklē īstās laika līniju saknes. Varbūt tieši šeit notiek atgriešanās sākotnē – pie tīra šķīvīša.

Brīvības piemineklis - Milda!

 
Astroloģija Maiju (tolteku) tradīcijā!


Tolteki – Atlantīdas magu garīgie pēcteči, kuru zināšanas pateicoties Maijiem ir nonākušas līdz mūsdienām. Maģiskās tradīcijas turpinātāji mūsdienās. Šīs tradīcijas praktiskie aspekti detalizēti aprakstīti Teuna Mareza, Karlosa Kastanedas un viņu sekotāju darbos.
 


Video lekcija:

 Maiju Kalendārs!


Citi raksti:

 Astroloģija un astroloģiskā realitāte!


 Zodiaks, zodiaka un tā zīmju ietekme!

 Liktenis un cilvēka sūtība!

 Saules sistēmas planētas, Planētu ietekme!

 Kosmoss, kosmosa alķīmija! Visums!


 Patiesība par Maiju pareģojumiem 2012 gadam!
Atstāj ziņu/jautājumu
* Vārds
Uzvārds
* E-pasts
Telefons
Piezīmes